Concept Hair

Concept Hair Concept Hair to rozpoznawalna marka na katowickim rynku stylizacji i fryzjerstwa, której renoma przyciąga coraz więcej zadowolonych odbiorców. Firmę tworzy grono specjalistów z dziedziny stylizacji, którzy posiadają już bogate doświadczenie i wielka wiedzę mimo młodego wieku. Ustawiczne kształcenie umiejętności zawodowych i perfekcja w pracy to atuty, jakimi mogą się pochwalić. Concept Hair to firma, której warto zaufać, a szerokie grono odbiorców, które wystawia im doskonałą opinię nie może być w błędzie.

Szczegóły strony concepthair.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę concepthair.pl:

Concept Hair

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Protezy podudzia | Ortopedyka »

  Najważniejsze dla naszej firmy wartości to wciąż niezmiennie od lat zdrowie i komfort pacjentów. Jako, że w naszej działalności motywuje nas dobro pacjenta, to w związku z tym nieustannie poszerzamy naszą wiedzę poprzez udział w licznych szkoleniach z zakresu protetyki ortopedycznej. W naszej ofercie posiadamy m.in. protezy podudzia o budowie skorupowej, a także modularne protezy podudzia.

  Data dodania: 29 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Borelioza badania - Nova Clinic »

  Nasza klinika powstała z chęci zapobiegania przewlekłym chorobom, umiejętnego ich diagnozowanie oraz przede wszystkim skutecznego leczenia takich dolegliwości, jak: choroby serca, schorzenia kręgosłupa, choroby stawów, choroby neurologiczne, migreny, borelioza, pasożyty, czy alergie. Już od wielu lat łączymy nowoczesną diagnostykę, szczegółowe konsultacje lekarskie oraz nowoczesne zabiegi medyczne. Wszystko to sprawia, iż nasza klinika od początku swojej działalności zyskała uznanie tysięcy pacjentów.

  Data dodania: 24 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Fohow »

  Medycyna chińska to tysiące lat doświadczeń spisywanych przez chińskich lekarzy praktykujących ziołolecznictwo, akupunkturę i inne popularne w Chinach praktyki. Fohow Feniks na tej bazie stworzył suplementy diety na bazie grzyba Cordyceps sinensis (chiński kordiceps). To dzięki jego wybitnym właściwościom w połączeniu z innowacyjną technologią produkcji, preparaty Fohow są tak skuteczne. Poznaj Perły Księżniczki, Fohow Sanbao Oral Liquid, Linchzhi, Xueqinfu i Fohow Oral Liquid. Odwiedź Sklep Fohow Polska.

  Data dodania: 13 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie nadwagi - Białystok »

  Mało kto wie, że nasze zdrowie zależy w dużej mierze od żołądka. Chroniczny katar, którego nie możesz wyleczyć nie musi być chorobą zatok, a nawet często nią nie jest. Mdłości, brak apetytu, częste odbijanie, biegunki? Żaden lekarz nie może Ci pomóc. Z chęcią zajmiemy się Twoim organizmem w MagMed - Centrum Promocji Zdrowia.
  Tutaj nie patrzymy tylko na jakąś część organizmu, ale całego człowieka. WSZYSTKO jest tam połączone i jedno oddziałuje na inne. Posiadając urządzenia diagnostyczne bazujące na najnowszych osiągnięciach niemieckich badaczy, ustalamy przyczynę, a potem opracowujemy strategię umożliwiającą powrót do zdrowia. Byś mógł/mogła cieszyć się w pełni zdrowiem. Tak, to możliwe i jest na wyciągnięcie ręki!

  Data dodania: 22 02 2018 · szczegóły wpisu »