Zakład pogrzebowy Warszawa Ochota - Jakubisiak

Zakład pogrzebowy Warszawa Ochota - Jakubisiak Jakubisiak to zakład pogrzebowy z siedzibą w Warszawie, oferujący swoje usługi w głównej mierze w takich dzielnicach jak Ochota, Mokotów, Śródmieście, Ursynów. Dzięki 15-letniemu doświadczeniu w branży poznaliśmy potrzeby osób pogłębionych w żałobie i jesteśmy w stanie realizować wszelkie usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie, z poszanowaniem woli klientów. Nasz zakład pogrzebowy Jakubisiak jest do Państwa dyspozycji przez całą dobę. Co warte odnotowania, realizujemy zarówno pogrzeby tradycyjne, jak i pochówki z kremacją.

Szczegóły strony jakubisiak.eu:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę jakubisiak.eu:

Zakład pogrzebowy Warszawa Ochota - Jakubisiak

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Epitafium Kraków - kremacje zwłok Kraków »

  Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się usługami dotyczącymi kremacji zwłok. Kościół Katolicki od roku 1963 dopuszcza możliwość wykonania kremacji.

  Kremacje zwłok kraków są coraz popularniejsze. Nasza firma odpowiada za właściwą oprawę ceremonii. Możliwe jest wybranie dowolnej muzyki jaka będzie odtwarzana w czasie spalania ciała. Większość osób decyduje się na pieśni żałobne, dzięki czemu możliwe jest podkreślenie odpowiedniego charakteru wydarzenia.

  Oferujemy również szeroki wybór urn ozdobnych na prochy, które można pochować na cmentarzu.

  Data dodania: 02 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • OrienteGlamour.pl - kosmetyczki damskie »

  Sklep internetowy www.orienteglamour.pl to marka stworzona przez miłośniczki Orientu. Tworzą one własne kolekcje ubrań i akcesoriów zainspirowane kulturą, sztuką i życiem codziennym ludzi Dalekiego Wschodu. Oriente Glamour posiada w swojej ofercie sukienki, bluzki, t-shirty, stroje kąpielowe oraz kosmetyczki damskie. Aby uzupełnić stylizacje marki Orient Glamour warto również zdecydować się na oferowaną tam biżuterię. Wszystkie kolekcje są unikalne, tworzone w limitowanych edycjach, dlatego możesz być pewna, że nikt nie będzie miał takiego samego stroju jak Ty.

  Data dodania: 06 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kalla - firma pogrzebowa Warszawa »

  Nasza firma pogrzebowa Kalla zajmuje się nie tylko wypełnianiem żmudnych formalności w urzędach i instytucjach, lecz także całościową organizacją ceremonii pogrzebowych. Trudnimy się przykładowo przygotowywaniem wiązanek i wieńców, zamieszczaniem nekrologów w prasie, zapewnianiem oprawy muzycznej, zamawianiem fotografów, kremacją, transportem ciała, doradztwem w doborze trumien/urn i innych akcesoriów funeralnych. Centrum naszych działań stanowi Warszawa, biura znajdują się m.in. na Mokotowie i Woli.

  Data dodania: 18 01 2021 · szczegóły wpisu »
 • Usługi pogrzebowe Katowice - Sacrum »

  Sacrum to firma pogrzebowa z siedzibą w Katowicach, świadcząca swoje usługi przede wszystkim w miejscowości Katowice. Przez to, że w branży funkcjonujemy od wielu lat, potrafimy bez najmniejszego problemu sprostać oczekiwaniom osób będących w żałobie, świadcząc szereg usług pogrzebowych na wysokim poziomie. Co warte uwypuklenia, w przygotowanej przez nas propozycji ofertowej znajdziecie Państwo zarówno pogrzeby tradycyjne, jak i pochówki z kremacją. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą, jesteśmy do dyspozycji 24/7.

  Data dodania: 10 02 2021 · szczegóły wpisu »