Headhunting - http://rekrutacja-warszawa.pl

Headhunting - http://rekrutacja-warszawa.pl Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia prezentowanego portalu internetowego. Na jego łamach znajdziecie Państwo obszerną bazę artykułów podejmujących tematykę headhuntingu. Dla niewtajemniczonych - jest to specyficzna usługa rekrutacyjna coraz popularniejsza w naszym kraju. Po zapoznaniu się z testami zamieszczonymi na łamach naszej strony www będziecie posiadać Państwo podstawową wiedzę na temat tego, dla jakiego rodzaju firm usługa headhuntingu jest przeznaczona i w jakich przypadkach warto się na nią zdecydować.

Szczegóły strony rekrutacja-warszawa.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę rekrutacja-warszawa.pl:

Headhunting - http://rekrutacja-warszawa.pl

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Lingua Line »

  Dla osób pragnących rozwijać umiejętności językowe swoje lub swojego dziecka specjalną ofertę przygotowała szkoła językowa Your Teacher Marta Pawlikowska. Szkoła oferuję naukę języka angielskiego, hiszpańskiego, włoskiego i tureckiego oraz naukę języka polskiego dla obcokrajowców. Zajęcia są prowadzone dla klientów w każdym wieku (zapraszamy dzieci, a także emerytów) i na każdym poziomie zaawansowania. Lekcje mogą mieć charakter indywidualny, jak również mogą odbywać się w kilkuosobowych grupach.

  Data dodania: 08 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Frigga »

  Frigga to agencja pracy z kilkuletnim doświadczeniem i stabilną pozycją na rynku. Zajmuje się rekrutowaniem opiekunek osób starszych do pracy na terenie Niemiec i Luksemburga. Posiada wykwalifikowaną kardę, która służy pomocą podczas poszukiwań odpowiedniej oferty. Biuro firmy mieści się w centrum Bydgoszczy.

  Data dodania: 25 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • FallWork - oferty pracy z całej Polski »

  FallWork to czołowa polska agencja pośrednictwa pracy. Ma bogate doświadczenie w świadczeniu tego typu usług dla klientów z różnych branż w Polsce i Europie. Oferty FallWork są skierowane zwłaszcza do studentów poszukujących pracy tymczasowej. Ostatnio firma rozszerzyła swoją działalność: do funkcjonujących już oddziałów regionalnych w Poznaniu i Warszawie dołączył jeszcze jeden w Gdańsku.

  Data dodania: 09 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo HR - Verita HR »

  Myślisz poważnie o skorzystaniu z usługi doradztwa HR? W takiej sytuacji nie pozostaje Ci nic innego, jak przyjrzeć się bliżej propozycji ofertowej naszej firmy rekrutacyjnej Verita HR. Podejmując z nami współpracę, możesz liczyć na zmniejszenie kosztów zatrudnienia pracowników, zwiększenie efektywności pracy zespołu, znaczące obniżenie kosztów procesu rekrutacji i szkoleń, wykreowanie pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa w celu umożliwienia zatrudniania w przyszłości najlepszych fachowców z branży.

  Data dodania: 14 03 2021 · szczegóły wpisu »