Sauna Wrocław - Solarium-Hawana.pl

Sauna Wrocław - Solarium-Hawana.pl Zachęcamy do zaznajomienia się z propozycją ofertową naszego gabinetu kosmetycznego Club Hawana umiejscowionego we Wrocławiu. Znajdziesz u nas w głównej mierze solarium, fitness siłownię tylko dla Pań, saunę i body space. Rozszerzeniem, a zarówno dopełnieniem naszej oferty jest hydro jet, czyli masaż wodny na sucho. Pełen spis oferowanych usług i zabiegów znajdziesz na naszej stronie internetowej. Co warte podkreślenia, dla stałych klientów Clubu Hawana przewidujemy atrakcyjne zniżki i promocje.

Szczegóły strony solarium-hawana.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę solarium-hawana.pl:

Sauna Wrocław - Solarium-Hawana.pl

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Neuro-care.com.pl - Leczenie stwardnienia rozsianego »

  Leczenie stwardnienia rozsianego wymaga szybkich badań by móc na czas podjąć odpowiednie działania. W państwowej służbie zdrowia jednak często trzeba czekać czasami nawet wiele miesięcy. Dlatego rozwiązaniem tej sytuacji stają się prywatne zakłady takie jak nasz. Zatrudniamy tylko osoby wykazujące się odpowiednimi kompetencjami i to nie tylko w zakresie posiadanej wiedzy, lecz także odpowiedniego podejścia do pacjenta, który w czasie choroby potrzebuje wyjątkowego troski. Dla nas każdy przypadek jest inny i do nikogo ni podchodzimy schematycznie.

  Data dodania: 17 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet stomatologiczny Pałyga »

  Szukasz dobrej kliniki stomatologicznej? Obawiasz się wizyt w przypadkowych gabinetach stomatologicznych? Zachęcamy do odwiedzenia naszej kliniki Stomatologia Pałyga. Bez względu na rodzaj problemu stomatologicznego, na pewno sobie z nim poradzimy, a sama wizyta u nas przebiegnie w miłej atmosferze. Oferujemy nie tylko usługi stomatologiczne, ale również protetyczne. Zęby leczymy nie tylko u dorosłych, ale i także u dzieci. Zachęcamy do korzystania z naszych usług.Wszystkie usługi stomatologiczne dostępne u nas to usługi na najwyższym możliwym poziomie.

  Data dodania: 01 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Trimed.pl | USG Siemens Acuson »

  Krakowska firma TRIMED specjalizuje się w dystrybucji najwyższej klasy (o czym zaświadcza odpowiedni certyfikat Systemu Zarządzania Jakością) aparatury medycznej oraz diagnostycznej dla wyspecjalizowanych gałęzi branży.nnW bogatej ofercie odnaleźć można sprzęt zarówno dla kardiologów czy radiologów, lecz szczególnej uwadze polecany jest ten ginekologiczny. TRIMED jako oficjalny polski partner firmy Siemens Healthcare dystrybuuje bowiem cenione aparaty USG Siemens Acuson.nnZ pewnością warto samodzielnie sprawdzić co jeszcze oferuje ich asortyment.

  Data dodania: 19 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog i psychoterapeuta w Częstochowie »

  Słowo "zaburzenie" w dużym stopniu definiuje problemy emocjonalne, z którymi funkcjonuje wiele osób z naszego otoczenia, być może my sami. Cierpimy na zaburzenia lękowe, depresyjne, osobowości, odżywiania i inne. Wielu z nas próbuje radzić sobie na własną rękę, niestety nie jest to takie proste ponieważ nasze trudności rozwijały się latami i to co dzieje się w chwili obecnej jest już wypadkową przeszłych i obecnych doświadczeń. To co najlepszego możemy zrobić to udać się do specjalisty, który pomoże nam przepracować problem. W Częstochowie, w centrum miasta, funkcjonuje ośrodek psychoterapeutyczny, który oferuje pomoc ludziom powyżej 15 roku życia. Mandala prowadzi psychoterapię w nurcie Gestalt i poznawczo-behawioralnym, oferuje terapię małżeńską, prowadzi konsultacje i psychoedukację dla rodziców. Zapraszamy.

  Data dodania: 26 12 2018 · szczegóły wpisu »