Top 10 najlepszych stron w katalogu:

 • Centrum Ogrodnicze Dąbrowa Górnicza - szkolka-bieniek.pl »

  Szkółka Artur Bieniek w Dąbrowie Górniczej - Strzemieszyce zaprasza do oglądania drzew i krzewów ozdobnych. Szkółka roślin w Strzemieszycach zaprasza Za­pra­sza­my do odwiedzin naszej Szkółki Roślin Ozdobnych. Pro­wa­dzi­my bez­po­śred­nią sprzedaż oraz świad­czy­my kom­plek­so­wą obsługę Klienta, do­ra­dza­jąc najlepsze roz­wią­za­nia na potrzeby domowych ogródków, dużych ogrodów, jak i miejskich skwerów. Do każdego zlecenia pod­cho­dzi­my w sposób in­dy­wi­du­al­ny, przy­go­to­wu­jąc odrębną ofertę, uwzględ­nia­ją­cą potrzeby kon­kret­ne­go Klienta. Każdy, kto nas odwiedzi może liczyć na pro­fe­sjo­nal­ne doradztwo oraz fachową obsługę. Pod­po­wie­my jak dbać o konkretne gatunki roślin oraz jak je chronić przed szkod­ni­ka­mi. Nasza Szkółka Roślin Ozdobnych, to miejsce wyjątkowe, w którym znaj­dzie­cie Państwo róż­no­rod­ne gatunki drzew i krzewów. Za­pra­sza­my do kontaktu w celu uzyskania in­dy­wi­du­al­nie przy­go­to­wa­nej oferty z atrak­cyj­ny­mi cenami...

  Data dodania: 20 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Sklep internetowy THC-THC.com »

  Zaangażowanie i obsługa najwyższej klasy to domena Sklepu z nasionami konopi. Jest on gwarantem zadowolenia z jakościowych produktów. Jego kontrahenci to sprawdzeni producenci nasion, którzy równie długo działają na rynku. Sklep z nasionami konopi działa bowiem nieprzerwanie od 2005 roku. Cieszy się on wielkim zaufanie i działa całkowicie legalnie. Na swojej witrynie prowadzi politykę informacyjną, blog oraz oferuje niezwykle atrakcyjne ceny dla swoich klientów. W propozycji znajdują się również całotygodniowe promocje.

  Data dodania: 23 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Chilli Pizza »

  Dlaczego Chilli Pizza to wymarzona pizzeria każdego smakosza? Ponieważ, niezależnie od panującej na zewnątrz pogody i od okoliczności, zawsze:

  1. Dba o swojego klienta.
  2. Posiada odpowiednio wykwalifikowaną załogę.
  3. Oferuje dobre i smaczne produkty.
  4. Umie zachęcić specjalnymi promocjami do regularnego korzystania z usług.
  5. Ma specjalne bonusy dla stałych klientów.
  6. Pakuje do domu to, czego gość nie da rady już zjeść w lokalu.
  7. Nawiązuje bliższy kontakt z każdym obecnym w pizzerii poprzez odpowiednią rozmowę.
  8. Zauważa, kiedy klientowi nie smakuje i w zamian zaproponować mu coś innego.
  9. Zaprasza na następny raz poprzez specjalnie przygotowane zaproszenie z niespodzianką.
  10. Jest czysta i schludna.

  Taką właśnie pizzerią jest Chilli Pizza. U nas dostępne są gotowe oferty na każdą kieszeń. Różnorodność produktów i dań zaspokoi każdego głodnego. Bardzo życzliwe podejście pracowników sprawi, że będziemy się tu czuli dobrze i swobodnie, niezależnie od tego, jaki mamy dziś dzień i co nas spotkało. Warto mieć swój ulubiony lokal, do którego chętnie przyjdziemy, nawet kilka razy w tygodniu. Dzięki temu, że spełnia on nasze oczekiwania, czujemy się w nim tak, jak u siebie w domu.

  Przyjdź do Nas, a przekonasz się sam, jak miła atmosfera pomoże Ci odpocząć i spokojnie zjeść w ciekawym miejscu i z dobrym towarzystwem wokół.

  Data dodania: 01 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Testowa firma »

  Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym. Został po raz pierwszy użyty w XV w. przez nieznanego drukarza do wypełnienia tekstem próbnej książki. Pięć wieków później zaczął być używany przemyśle elektronicznym, pozostając praktycznie niezmienionym. Spopularyzował się w latach 60. XX w. wraz z publikacją arkuszy Letrasetu, zawierających fragmenty Lorem Ipsum, a ostatnio z zawierającym różne wersje Lorem Ipsum oprogramowaniem przeznaczonym do realizacji druków na komputerach osobistych, jak Aldus PageMaker

  Data dodania: 29 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Impla Dental Clinic »

  Gabinet stomatologiczny Impla Dental Clinic to miejsce, w którym kompleksowo zadbasz o swoje zęby i pozbędziesz się wszelkich ubytków. W ofercie tej nowoczesnej krakowskiej placówki dentystycznej są między innymi takie usługi jak wybielanie zębów, stomatologia zachowawcza, leczenie kanałowe, chirurgia stomatologiczna, czy implantologia.

  Gabinet Impla to także miejsce przystosowane do wizyt osób niepełnosprawnych. Z kolei oczekujący na wizytę pacjenci znajdą tutaj wiele udogodnień, jak choćby darmowa sieć wifi, telewizja czy klimatyzacja. Wierzymy, że wizyty w naszym gabinecie stomatologicznym upłynie w komfortowej atmosferze, a leczenie odbędzie się w miarę możliwości bez bólu.

  Zachęcamy do rezerwacji swojej wizyty w gabinecie Impla – tak telefonicznie, jak i za pośrednictwem naszej nowoczesnej strony internetowej. Zapraszamy!

  Data dodania: 20 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie Versum »

  Zajmujesz się prowadzeniem salonu czy to kosmetycznego czy fryzjerskiego? Z pewnością doskonale orientujesz się zatem jak dużo spraw pozostaje na Twojej głowie. Nie musi to jednak dłużej tak wyglądać.

  Wystarczy, że skorzystasz z oprogramowania dedykowanego dla Twojej branży – systemu Versum. W czym pomoże Ci system Versum? Po pierwsze, ułatwi Ci zarządzanie umówionymi wizytami. Po drugie, zbierze w jednym miejscu informacje o stanie finansowym Twojego salonu. Po trzecie, ułatwi Twoim Klientom rezerwacje online i, co więcej, przed wizytą przypomni, że takowa się zbliża.

  System Versum to doskonałe narzędzie dla menadżerów i osób zarządzających czy prowadzących salony kosmetyczne, SPA, czy fryzjerskie. Warto wdrożyć to rozwiązanie i samemu się o tym przekonać! Więcej na: versum.pl.

  Data dodania: 05 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Firma Sp.z.o.o BestGfx »

  Aliquam eget elit non dolor tempus congue. In lorem est, viverra sed imperdiet quis, imperdiet non dolor. Vivamus sed pulvinar lacus, sed congue quam. Phasellus mollis lectus quis augue molestie, eget consequat erat sagittis. Morbi in odio nec justo sollicitudin bibendum vel sed diam. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae; Nulla euismod urna sit amet risus elementum, a egestas enim dignissim.

  Data dodania: 29 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Terapia par warszawa »

  Jestem psychoterapeutą osób dorosłych. Ukończyłam czteroletnie Studium Psychoterapii oraz dwuletnie Studium Terapii Rodzin i Par. Takie przeszkolenie pozwala mi łączyć podejście psychodynamiczne i systemowe (stosowane w pracy z rodzinami), dając lepsze rozumienie osoby w szerokim kontekście jej codziennego funkcjonowania. Pomocna mogę być osobom doświadczającym depresji, lęku, przeżywającym stratę, borykającym się z traumatycznymi wydarzeniami z przeszłości. Zapraszam też tych, dla których bliskie związki są źródłem cierpienia, a nie wsparcia i radości. W procesie terapii zobaczyć można głębsze podłoże problemów i poszerzyć zasób sposobów skutecznego radzenia sobie z nimi.

  Data dodania: 22 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • ArtDot - Profesjonalne Strony Internetowe - Białystok »  ARTDOT to jedna z najbardziej fachowych agencji interaktywnych z siedzibą w Białymstoku. Chcielibyśmy zaprosić do współpracy właścicieli firm, którzy chcieliby wypromować swoją firmę w internecie. Zajmujemy się na promocją firm i instytucji w Internecie, oferujemy tworzenie stron internetowych, pozycjonowanie i marketing internetowy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, w branży, dlatego nasze działanie daje wymierne korzyści dla firmy i naszą satysfakcję. Dlatego jeśli chcesz zaistnieć Ty albo usługi Twojej firmy w internecie lub w mediach społecznościowych, zawitaj z tym bezpośrednio do nas! Dobrze naszej firmie zaufać. Dla naszej agencji najważniejsze jest zadowolenie Twoje i Twojej firmy!

  Gorąco zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 09 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Malutkich Świat »

  Planujesz wyposażyć nowy pokój swojego malucha? A może sprawić niespodziankę młodym rodzicom? Nie zapomnij odwiedzić naszego sklepu internetowego malutkichswiat.pl! Znajduje się tu olbrzymia ilość akcesoriów, mebli, zabawek, wózków i wszystkiego co może być potrzebne dla Twojego dziecka! Pośród naszego asortymentu znajdują się m.in. nowoczesne meble Flexa, które dostosowują się do wieku Twojego dziecka.nW ramach naszej oferty można również znaleźć rowery, łóżka, foteliki, ubranka dla dzieci, pościel a także przedmioty codziennego użytku które pomogą każdemu rodzicowi. Sprzedajemy wyłącznie rzeczy posiadające atest tak, aby ograniczyć wszelkie ryzyko dla Twojej pociechy. Serdecznie zapraszamy już dziś!

  Data dodania: 10 05 2016 · szczegóły wpisu »